Hakkımızda


TeknolojiYerim, 2016 yılında KolayWeb tarafından geliştirikmiş bir projedir. Okuyuculara dünyada ve Türkiye’de meydana gelen teknoloji haberleri ağırlıklı olmak üzere; mobil, bilim, uzay, internet, oyun, donanım, sosyal medya ve güvenlik haberlerini sunar.
Mobil kategorisinde, popüler telefon markalarından son haberleri, gelişmeleri, sızıntıları, özellikleri ve görüntüleri okuyuculara sunar.
Bilim kategorisinde bilimsel alanda yapılan tüm çalışmalar hakkında bilgi verir.
Uzay kategorisinde NASA ve dünyadaki tüm uzay araştırma platformlarından gelen bilgiler dahilinde yapılan çalışmaların ve bulunan yeni buluntuların bilgisini aktarır.
İnternet kategorisinde internet siteleri dahil olmak üzere ilginç haberleri okuyucuya sunar.
Oyun kategorisinde piyasada yer alan oyunlar ve oyun firmaları hakkında bilgi verir, oyun konsolları ve sistem gereksinimleri hakkında son haberleri sunar.
Donanım kategorisinde Ekran Kartları, RAM ve İşlemciler olmak üzere 3 kategoride yeni haberleri, fiyatları, özellikleri ve performans görüntülerini aktarır.
Sosyal medya kategorisinde sosyal medya platformları hakkında yenilikleri, güncellemeleri ve sosyal medyadaki ilginç olayları haber olarak size aktarır.
Güvenlik kategorisinde ise hacklenen platformlar, güvenlik açıkları ve güvenlik tedbirlerine dair ipuçlarını ve haberleri okuyucusuyla paylaşır.