Samsung'un tanıdık zil sesi "Over the Horizon", Galaxy S9 için yenilendi... İşte yeni Over The Horizon.

Galaxy S9'un yeni zil sesi

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde Samsung marka telefon kullandıysanız, "Over the Horizon" zil sesi size hiç de yabancı gelmeyecektir. 2011'den bu yana Galaxy aletlerinde kullanılan bu zil sesi, Samsung tarafından her sene yine aranje ediliyor.
 
Yeni amiral gemilerinin tanıtılmasına birkaç gün kala Samsung, Over the Horizon 2018 zil sesini paylaştı. Firmaya göre zil sesinin bu son sürümü, hangi yaşta olduğunuz fark etmeksizin zihninizi dinlendirme ve ruhunuzu iyileştirme özelliklerine sahip.
 
Melodinin 2018 için yine düzenlenmesi, İzlandalı Pétur Jónsson tarafından yapıldı. Samsung'a göre sanatçının enstrümanları dikkatle bir araya getirerek oluşturduğu minimalist düzenleme, dinleyenleri "atmosferik bir bulgu yolculuğuna" çıkarıyor. Yenilenen melodi, gittikçe güçlenerek, diğer enstrümanların da yavaşça katılımına tanık oluyor ve giderek suskunlaşarak bitiriyor.
 
Horizon 2018 zil sesi, 25 Şubat'ta Barcelona'da tanıtılacak Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus'la beraber Samsung kullanıcılarının hayatına girecek.