Tanıtımı yapılmasına az bir zaman kalan Galaxy S9, yeni videolarla bizleri meraklandırmaya devam ediyor. Samsung, kamera özellikleri ile bizleri heyecanlandırcak gibi duruyor.

Galaxy S9 için yeni video geldi!

Her şey 25 Şubat tarihinde belli olacak. Galaxy S9 kamera teferruatlarını gösteren mini bir video daha yayınlandı.
 
Galaxy S9 kamera ipuçları ve ayrıntıları
S9 geçtiğimiz gün ortaya çıkan 3D emojilerle dikkat çekecek gibi görünüyor. Bununla beraber Galaxy S9’da daha güçlü bir flaş olması bekleniyor. Ayrı olarak şu an için işlevleri tam olarak ortaya çıkmayan ışıklar ve kamera flaş üniteleri de var.
 
 
S9’un kamerası, düşük ışık düzeyinde becerilerini arttıracak, zati bunu herkes bekliyor. Videoya baktığımızda bunu detaylı olarak görebilirsiniz. Kamera mananında çeşitli yazılımlar geliştirildiği açıkça belli oluyor. S9’un video çekme ve ses mananında çeşitli geliştirmeler de yaptığı gözden kaçmıyor.
 
Samsung Galaxy S9,  çift kamera (12 MP + 12 MP) ile gelecek gibi duruyor. Ayrı olarak OIS (optik sabitleme) özellikli 12 megapiksellik bir kamera ile geliyor. Galaxy S9 modeli tek arka kamera ile Galaxy S9 Plus modeli ise çift arka kamera ile gelecek.
 
Son olarak, Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus 4GB RAM ve 64 GİGABYTE depolama alanı ile gelecek gibi duruyor. Ayrı olarak Galaxy S9’da Snapdragon 845 çip seti kullanılacak.