Star Wars Rivals iOS ve Android cihazlar için çıkışını gerçekleştirecek olan gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla kıyasıya rekabet etmenizi sağlayacak.

 Star Wars Rivals iOS ve Android için geliyor!

Star Wars Rivals ile gerçek vakitli mücadeleler!

Disney tarafından yeni Star Wars mobil oyununun ilanı tam da Star Wars Son Jedi hala vizyondayken gelmiş vaziyette. Star Wars evreninden iyi ve kötü kahramanları yönetebileceğiniz ücretsiz oyun, ne yazık ki yeniden bir öde ve kazan sistemini baz almış gibi gözüküyor. Oyun içi satın almaların ücret aralığının 4.99 dolar ile 99.99 dolar olacağı dile getiriliyor.

Oyunda, PvP arenalarda diğer oyuncularla çapraz platform desteği ile mücadele vereceksiniz. Mücadeleler esnasında oyun stilinize ve taktiğe göre kahramanınızı değiştirmeniz mümkün olacak. Öte yandan sağlam bir kahraman takımı oluşturmak için tabii ki kahramanları kilitlerini açmanız gerekiyor. Ayrı olarak daha nadir olan kahramanlar arenaların daha iyi tozunu attıracak.

Her kahraman kendi silahları ve özel kabiliyetleri ile geliyor. Darth Vader ışın kılıcı ve Güç’ün Karanlık Taraf’ını kullanarak düşmanlarını dize getirirken, Han Solo ise ünlü DL-44 silahı ile hedefi 12’den vuruyor. Ayrı olarak kahramanlar için beceri geliştirme sistemi de sunuluyor. Tabii ki Luke Skywalker, Princess Leia, Poe Dameron, Chewbacca, Boba Fett ve daha pek çok kahraman oyunda mevcut. Daha sonra güncellemelerle ve ödemelerle daha fazlasının geleceğini düşünmek zor değil.

Şu an için Android kullanıcıları oyuna ön kayıt yaptırarak Dearth Trooper destek birimlerine erken ulaşım elde edebiliyor. iOS kullanıcılar ise Asi Özel Kuvvetleri destek ünitelerine hudutlu bir süre ulaşabilecek.

Aşağıdaki irtibatlardan oyun çıktığında hemen aletinize yükleyebilirsiniz. Net bir tarih ise henüz paylaşılmış değil.