Marketler zinciri BİM'den yine adından söz ettirecek bir kampanya geliyor. BİM'in gençleri heyecanlandıracak uygun fiyatla içinde FIFA 18'in de bulunduğu kampanyasının detayları haberimizde!

BİM PS4 Slim Satacak!

Geçtiğimiz dönemlerde sattığı elektronik ürünlerle isminden söz ettiren BİM, bu sefer oyuncuların kalbini kazanacak bir kampanya başlattı.
Son birkaç senedir BİM’in zaman zaman yaptığı kampanya sürprizlerine artık alışkınız. En son uygun ücretlerle satışa sunduğu Apple ürünleri sayesinde kapısında kuyrukların oluşmasına yol açan BİM, bu sefer içinde FIFA 18’in de bulunduğu PS4 Slim (500 GİGABYTE) satmaya başladı.
 
19 Ocak’tan itibaren hudutlu BİM mağazalarında satışa sunulacak FIFA 18 ve PS4 Slim’in ücreti 1299 TL olacak. Peşin ücretine 6 taksit seçeneğini bulunduğu kampanya dahilinde 1 adet oyun kolu, 14 günlük Plus üyelik ve 2 sene ürün garantisi bulunuyor.
 
FIFA 18’in kutu sürümünün şu anda D&R’da 345 TL’den (PlayStation Store’da ise %61 indirimli haliyle 104 TL’ye alınabiliyor), PS4 Slim’in 500 GİGABYTE’lık sürümünün internette 1139 TL’den satın alınabildiği düşünülürse BİM’in kampanyasının son derece uygun olduğunu söylemek mümkün.