Mini, Detroit Auto Show’da 2019 model Mini Cooper’ları görücüye çıkardı. Büyük bir yenilik getirmeyen araçlar daha çok mevcut özelliklerin güncelleştirilmesini içeriyor.

2019 Model Mini Cooper’lar 'Mini' Değişikliklerle Tanıtıldı!

 
Günümüzde yollarda ‘son model’ olarak gördüğümüz Mini Cooper’lar 2014 seneninde piyasaya sürülmüştü ve aradan geçen 4 sene hemen peşinden artık bir güncellemeye ihtiyaç duyuyorlardı. Beklenen güncelleme, istenilen düzeyde olmasa da geldi.
 
İkonik tasarımı ile on yıllardır tüketicilerin beğenisini kazanmaya devam eden Mini, Detroit Auto Show’da 'yine tasarlanan' 2019 model Mini Cooper modellerini (2 kapılı Hardtop, 4 kapılı Cooper ve Cabrio) tüketicilerin beğenisine sundu.
 
Yeni Mini Cooper’lar güç artışı ve yeni seçenekler isteyen tüketiciler için hayal kırıklığı yaratabilir. Bunun yerine araçlar yeni özelleştirme seçenekleri, geliştirilmiş bilgi-eğlence sistemi, yine elden geçirilmiş direksiyon, döşemeler, renkler ve yeni bir logo sunuyor.
 
Diğer iyileştirmeler ise trafik bilgileri, Apple CarPlay, daha iyi akıllı telefon entegrasyonu gibi Mini İrtibat sistemine ait özelliklerin güncelleştirilmesi. Yeniden de 2014 model Mini’yi biliyorsanız yeni modellerde çok büyük bir yenilik görmeyi beklemeyin.