Yakaladığı başarıyla dikkatleri üzerine çeken Marvel filmi 'Black Panther', ikinci filmin çekilmesi kararı ile ödüllendirildi.

Black Panther'den Devam Filmi Gelecek!

Marvel hayranlarını sevindirecek bir haberimiz var. Kevin Feige, Black Panther'in bir devam filminin olacağını açıkladı. Black Panther, şubat ayında vizyona girmiş ve beklenenin üzerinde bir muvaffakiyet ele geçirmişti. Filmin detayları ile ilgili detaylı bilgi vermeyen Feige, filmin ne zaman geleceğinin ya da hikayesinin daha belli olmadığını, net olan tek şeyin ikinci bir filmin çekileceği olduğunu söyledi.
 
Filmin bir hayli potansiyel kahraman içerdiğini söyleyen Feige, bu kahramanların da filmerinin gelebileceğini söyledi. Shuri, Dora Milaje gibi bazı karakterlerin çok sevildiğini ve bunu değerlendirmek istediklerini de ilave etti. Bunun netleşmiş olmadığını, ancak böyle fikirlere her zaman açık olduklarını belirten Dave. yeni karakterler için her vakit yer olduğunu söyledi.
 
 
Marvel'in en güzel oyunlarından birinin bir filmi izledikten sonra onun devamı ile ilgili hayaller kurdurmak olduğunu söyleyen Feige, bunu yapmayı katiyen bırakmayacaklarını da ilave etti. Marvel, Black Panther ile uzun vakittir yakalayamadığı bir muvaffakiyet ele geçirmişti. Peki sizin Black Panther filminin devamına dair düşünceleriniz neler? Gelecek yeni film de aynı ilgiyi görecek mi?