iPhone X şık bir cihaz olsa da kolaylıkla yıpranabilmektedir. Eğer çizilen ve boyası aşınan iPhone X'unuza ilk günkü parlaklığını kazandırmak istiyorsanız bu video kesinlikle işinize yarayacak.

iPhone X'den Çizgileri Kaldırın ve Yeni Çerçeveye Geçin!

 
Kim ne derse desin, Apple’ın iPhone’ların 10. seneye özel olarak piyasaya sürdüğü akıllı telefonu iPhone X son derece özgün bir tasarıma sahiptir. Çentikli ekran tasarımı çoğu kişi tarafından tenkit edilse de, uzun yıllar sonra yine kullanılan cam arka oturum ve çelik gövde alete netlikle değişik bir estetik katıyor.
 
Ama her güzel şeyin bir eksi tarafı da vardır. iPhone X’un çelik çerçeveleri boya ile kaplıdır ve bu boyalar kullanıma göre kısa veyahut uzun süre içinde aşınabilir, çiziklerle dolabilir veyahut parlaklığını kaybedebilir. 6100 TL verilen bir telefonun parlaklığını yitirmesi elbette ki kullanıcılarının karşılaşmak isteyeceği bir vaziyet değil.
 
Snazzy Labs böyle bir meselesi yaşadıktan hemen sonra ne yapabileceğini düşündü, çözümü buldu ve YouTube kanalı üzerinden aboneleri ile paylaştı. Tek sahip olmanız şart olan bir metal parlatıcı ve mikro fiber bez. Tabii bir de gümüş renk çerçeveli beyaz iPhone X’a sahip olmanız gerekiyor.
 
Beyaz iPhone X konusu önemli; çünkü aynı işlemi siyah iPhone X için gerçilave ediştirirseniz siyah renkli çerçevelerini geri dönüştürülemez olarak parmak gri yapmış olursunuz. Lakin siyah renkli çerçevelerin çizilmesinden bıktıysanız karar sizin elbette. iPhone X çerçevelerini nasıl parlatabileceğinizi daha iyi anlamak için aşağıdan Snazzy Labs’ın videosunu izleyebilirsiniz.