iPhone X Plus'ın ekranına ait olduğu düşünülen görüntüler internette dolaşmaya başladı!

iPhone X Plus mı geliyor?

Yeni iPhone'ların çıkmasına en az (muhtemelen) yedi ay varken, bilgi sızıntıları bir takvime uymadığı için şimdiden Apple'ın 2018 telefonlarının bilgilerini internette görmeye başladık. Bugün size göstereceğimiz şey, iPhone X Plus'ın ekranı olabilir.
 
Apple'ın bu yılın ilerleyen zamanlarında piyasaya çıkarması beklenen iPhone X'in 6.5 inç'lik büyük ekranlı sürümünden söz ediyoruz. Yalnız bu henüz doğrulanmış değil ve bu resimler de çok güvenilir kaynaklardan gelmiyor, o yüzden şu an için şüpheyle yaklaşmakta yarar var.
 
iPhone X'in varisinin iki değişik boyutta geleceğine konusunda söylentiler Kasım ayından beri ortalarda dolanıyor, o yüzden bu pek şaşırtıcı sayılmaz, fakat bir parçasını fiziksel olarak görmek alakanç. Resimde gördüğünüz ekranın, LG'nin Vietnam'daki bir tedarik zinciri tesisinden olduğu söyleniyor.
 
 
LG'nin bu yıl Apple'ın OLED ekranı sağlayıcılarından biri olacağı söyleniyordu, bu açıdan sızan resim daha önce duyduklarımızla uyuşuyor.
 
Peki bu resimlerden ne anlaşılıyor? Açıkçası pek fazla bir şey değil. Yalnızca şu anki iPhone X'ten daha büyük göründüğünü söyleyebiliriz.
 
Emin olduğumuz tek şey Apple'ın bu sene yeni iPhone'lar çıkaracağı, ve tüm sinyaller bu iPhone'ların iPhone X'in farklı boyutlardaki modelleri olacağına işaret ediyor.