ConceptsiPhone, Apple kullanıcılarının tanıtılmasını heyecanla beklediği iPhone SE 2 için bir konsept tasarım videosu yayınladı. İşte detaylar...

UCUZ iPhone X Olması Beklenen iPhone SE 2'nin Videosu ÇIKTI!

Apple, akıllı telefon ekranlarının büyümesinden hoşnut olmayanlar için birkaç sene önce iPhone SE’yi piyasaya sürmüştü ve alet kısmen de olsa tüketicilerden beklediği alakayı görmüştü.
 
Ancak iPhone SE’nin üzerinden oldukça uzun bir vakit geçti ve küçük ekranlı akıllı telefon seven Apple hayranları, teknoloji devinin yeni küçük ekranlı performans canavarını görmeyi bekliyor.
 
iPhone SE 2 konusunda şu ana kadar Apple’ın resmi bir açıklaması bulunmuyor. Lakin endüstriye yakın kaynaklardan gelen bilgiler, Apple’ın yılın ikinci çeyreğinde bir iPhone SE 2 tanıtabileceğini söylüyor.
 
Söylentiler bir kenarda dursun Gunho Lee, ConceptsiPhone için tasarladığı yeni iPhone SE 2 konsept tasarım videosunu yayınladı. Lakin şimdiden uyaralım; tasarım iPhone SE 2 beklentilerini yükseltebilir.
 
Gunho Lee’nin tasarladığı iPhone SE 2, yeni bir akıllı telefondan çok küçültülmüş bir iPhone X’u andırıyor. Hemen hemen sıfır çerçeveli bir tasarıma sahip olan cihaz, ahize ve ön kameranın bulunduğu bir çentiğe sahip.
 
Cihazın arkası da iPhone X’dan pek değişik değil. Cam yüzey, iPhone SE 2’nin kablosuz şarjı destekleyebileceğini gösteriyor. Ayrı olarak iPhone X’dan farklı olarak bu cihazda tek kamera bulunuyor.
 
Tasarım ve özellik açısından böyle bir iPhone SE 2’nin beklentileri karşılayacağına şüphe yok. Lakin düzeyin iPhone X’u olacak olan cihazın muhtemelen ücreti da düzeyinin iPhone X’u olacaktır.